Тази камбанка е поднесена на училището с благодарност за нашето участие в междуучилищния проект "Може ли един танц" в който се включиха Виолета, Кремена и Моника от нашия клас с мое участие също. Ето линк да си припомните за какво става въпрос: http://mandchikos.blogspot.com/2009/02/blog-post.html
вторник, 9 февруари 2010 г.
Може ли един танц ;) (2)
Тази камбанка е поднесена на училището с благодарност за нашето участие в междуучилищния проект "Може ли един танц" в който се включиха Виолета, Кремена и Моника от нашия клас с мое участие също. Ето линк да си припомните за какво става въпрос: http://mandchikos.blogspot.com/2009/02/blog-post.html
четвъртък, 21 януари 2010 г.
събота, 28 ноември 2009 г.
Виолета, Ива, Нона, Станислава в проект към общината "Генератори на идеи"
Те участват в СИП "Джуниър ачийвмънт" (млад предприемач) към СОУЕЕ, воден от П.Антонова (преподавател по география)
Избрани са от цялото училище ( та и 4-те са от моя клас :)) да участват в проект към общината, чиято брошура прилагам:

Ето представянето на проекта в училище, за коготото трябва да гласуват ученици. Той е наравно (най-вдясно) заедно с други 2 проекта от други русенски училища (общо 5)

ето ги и самите те: Вили, Ивчето, Нона и Станислава...
Избрани са от цялото училище ( та и 4-те са от моя клас :)) да участват в проект към общината, чиято брошура прилагам:

Ето представянето на проекта в училище, за коготото трябва да гласуват ученици. Той е наравно (най-вдясно) заедно с други 2 проекта от други русенски училища (общо 5)
ето ги и самите те: Вили, Ивчето, Нона и Станислава...
вижте и другата подобна публикация в учителския ми блог: http://profepro.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=549626&df=46&dflid=3
:-P :-) :-D
Етикети:
iz jivota na klasa,
iz jivota na u4ili6teto
петък, 2 октомври 2009 г.
вторник, 15 септември 2009 г.
сряда, 2 септември 2009 г.
Абонамент за:
Публикации (Atom)








