вторник, 9 февруари 2010 г.

Може ли един танц ;) (2)

Тази камбанка е поднесена на училището с благодарност за нашето участие в междуучилищния проект "Може ли един танц" в който се включиха Виолета, Кремена и Моника от нашия клас с мое участие също. Ето линк да си припомните за какво става въпрос: http://mandchikos.blogspot.com/2009/02/blog-post.html

calendario FEBRERO




изготвили: Десислава Пацова и Сияна

четвъртък, 21 януари 2010 г.

calendario ENERO






изготвили: Розалина и Христина

събота, 28 ноември 2009 г.

Виолета, Ива, Нона, Станислава в проект към общината "Генератори на идеи"

Те участват в СИП "Джуниър ачийвмънт" (млад предприемач) към СОУЕЕ, воден от П.Антонова (преподавател по география)
Избрани са от цялото училище ( та и 4-те са от моя клас :)) да участват в проект към общината, чиято брошура прилагам:





Ето представянето на проекта в училище, за коготото трябва да гласуват ученици. Той е наравно (най-вдясно) заедно с други 2 проекта от други русенски училища (общо 5)


ето ги и самите те: Вили, Ивчето, Нона и Станислава...


и с г-жа Антонова:


стискаме палци да спечелите!!!


вижте и другата подобна публикация в учителския ми блог: http://profepro.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=549626&df=46&dflid=3

:-P :-) :-D

петък, 2 октомври 2009 г.

ПОХВАЛИ!

на информационното табло имаме цели 2 листа похвали и за нашия клас :):):)





:-P :-) :-D

вторник, 15 септември 2009 г.

УСПЕШНА УЧЕБНА ГОДИНА :)

представям ви Адела Кастро, новия ни колега по испански :)
(...и благодаря за цветята :))

сряда, 2 септември 2009 г.