събота, 16 май 2009 г.

ден на ученическото самоуправление

беше супер забавно...:P
eто моите помощнички, които направиха часа по-разнообразен с игри и загатки:)(Вили, Креми, Мони (улучих ли :Р) и Или)



и докато учителят спеше (уж), часът течеше...










а Нона направо беше завзела властта в дирекцията :)








и дори раздаваше правосъдие :D (аз като ученик със забележка, а Нона като учуден директор)
нищо, трябва да сме навсякъде!



Поздравление на всички, които се включиха в това забавно, приятно и взаимообогатяващо мероприятие! Винаги е полезно да се поставиш, поне за малко, на мястото на другия!

неделя, 10 май 2009 г.

вторник, 21 април 2009 г.

едно момиче като вас...

...Петя Дубарова...



ровейки се в youtube...се натъкнах на една песен на Росица Борджиева..."Зимна ваканция" ... макар скоро да беше пролетната...ето




...от там си припомних, че самата певица е родена в Русе и има песни, които преди години са били страхотни, а и самата песен може би още ви е позната!
...текстът на песента е взет от стих на Петя Дубарова... а ако нищо не знаете за нея...тя е писала страхотни стихове на вашата възраст!
...а животът й завършва трагично на 18...прочетете от този линк
http://bg.wikipedia.org/wiki/Петя_Дубарова









на края на страницата има линк към нейните стихотворения...



http://www.liternet.bg/library/bl/d/pdub.htm







исках да споделя всичко това с вас, което силно ме развълнува, а и тя е била момиче на вашата възраст, само на 16-17 ...и вечно ще остане на тази възраст, защото тогава е спрял животът й...



...а на 25 април, само след 3-4 дена, би празнувала рождения си ден...





...

Понякога съм бяла и добра.

Как рядко ми се случва да съм бяла!

Тогава искам сън да подаря

на всекиго. И свойта обич цяла

да счупя на парченца от стъкло,

да пръсна и добри ръце да сгрея.

И дала сок на нечие стъбло,

да пазя свойта тайна, че живея!

петък, 17 април 2009 г.

Великото Великденско боядисване...

...на оградата :Р






С помощта на младите майстори на четката Виолета, Илина, Кремена, Моника, Нона, Симеон и Христомир! Моето скромно участие се ограничи в една малка зелена точка, случайно попаднало върху джинсите ми :Д
Благодарности и на целия клас за самоорганизацията в освежаването на чиновете
:)





Visit www.moblyng.com to make your own!

събота, 14 февруари 2009 г.

Може ли един танц ;)

Днес послучай 14 февруари си направихме яко парти с много танци, етюди и игри :) Всичко беше подготвено с общи усилия под ръководството на Ани Върбанова и по междуучилищен проект "Може ли един танц?", ето повече инфо:
www.ruseinfo.net/news_59804.html
В тази статия се чете и моето скромно име :Р

Тук горе съм копирал от ruseinfo една обща снимка, където се виждаме с Креми, Мони и Вили (които ще участват във 2-рото обучение по танци), а за тези които недовиждат (и аз съм между тях) сме си направили и отделна :)

кликнете върху снимките за увеличение

сряда, 21 януари 2009 г.

*N o N i N k a* & ИсТаМбУл

Капалъ Чаршъ, църквата Св. София...


Visit www.moblyng.com to make your own!

петък, 26 декември 2008 г.

ВЕСЕЛА КОЛЕДА ! ...подаръци...:)

подаръци ще има, за всички...по яйце...
за новата година да тропнем ний хорце



и благодаря и аз за подаръците и пожеланията от вас, MandChiK@S :)